Алфавитный указатель растений:
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Я
Новости

Доведено зв’язок між зростанням раку в Україні з аварією на ЧАЕС


Про це сказав на прес-конференції директор Інституту ендокринології і обміну речовин ім. Комісаренка Микола ТРОНЬКО.

«На сьогодні ми можемо абсолютно чітко сказати, що рак щитовидної залози, який збільшився в Україні, Білорусі і Росії, - це наслідки аварії на ЧАЕС», - заявив він.

За словами М.ТРОНЬКА, щитовидна залоза - найбільш чутливий орган до дії радіаційного фактору. Він також повідомив, що захворюваність на рак щитовидної залози в найбільш постраждалих від Чорнобильської катастрофи регіонах України вищий, ніж в інших регіонах України.

Заступник генерального директора наукового центру радіаційної медицини Дмитро БАЗИКА у свою чергу відзначив, що також зростає захворюваність на рак молочної залози у жінок-учасниць ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. «Таких жінок близько 6,5 тис. Це є дуже тривожним симптомом, хоча і в усій Україні підвищується частота раку молочної залози випереджуючими темпами по відношенню до Європи, але у опромінених ця частота є ще більшою», - сказав він.

Д.БАЗИКА також відзначив, що останніми роками також спостерігається зростання смертності від серцево-судинних захворювань у постраждалих внаслідок аварії.

 

Источник новости: provisor.com.ua
Ключевые слова по тематике новости: рак серцево-судинні захворювання щитовидна залозаОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

 
Введите символы: *
Обновить

Алфавитный указатель растений:
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Я
Авелокс (таблетки)
Авелокс (таблетки) (Bayer (Байер))

Авелокс в таблетках - бактерицидный антибактериальный препарат широкого спектра действия.
Иммунофлазид
Иммунофлазид (Экофарм)

Иммунофлазид - лекарственный препарат от компании Экофарм применяют для этиотропного лечения и профилактики ОРВИ и гриппа.
Флавозид
Флавозид (Экофарм)

Флавозид - лекарственный препарат от компании Экофарм применяют для лечения ветряной оспы, вирусных гепатитов B и С, гриппа А и В, а также заболеваний, вызванных вирусами герпеса 4-го и 5-го типа.