Алфавитный указатель растений:
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Я
Новости

Методи омолодження і досягнення краси - поради фахівців «Авантаж»


З роками вироблення природної гіалуронової кислоти знижується, шкіра зневоднюється, втрачає обсяг і еластичність (рівень природного колагену і еластину в шкірі має тенденцію до зниження через втрату клітинної здатності виробляти цей компонент), що призводить до появи зморшок, а також до втрати обсягу щік і губ.

Професіонали з косметологічної клініки Авантаж допоможуть у вирішенні даної проблеми, причому не тільки цієї, тут комплексно підходять до клієнта наступним переліком процедур:

  • Лазерна епіляція (ELOS, кріоліполіз, Vela Shape II, Vela Smooth Pro)
  • Ін'єкційна косметологія (ліфтинг, ревіталізація, плазмоліфтінг, мезотерапія, а також контурна пластика, включаючи збільшення губ)
  • Лікувальні процедури (вугри, випадання волосся, пігментація та ін.)
  • Косметологічні послуги (догляд, пілінг, чистка)
  • Естетика тіла (масаж, обгортання)

Особливу увагу приділимо питанню контурної пластики. Є багато причин, за якими наповнювачі на основі гіалуронової кислоти можуть бути ідеальним рішенням, яке ви шукаєте. Незалежно від того, чи хочете ви усунути вплив минулих часів і його результат на пружність і зовнішній вигляд шкіри, або тому що ви хочете оцінити свій жіночий погляд, наповнювачі гіалуронової кислоти є швидке і просте рішення для підвищення краси вашого обличчя.

Гіалуронова кислота є ін'єкційний гель, який має іншу консистенцію. Якість кислоти визначається вибором різних типів і типів молекул. Кислота допомагає збільшити обсяг губ, визначити їх контури і відновити обсяг в цілому, в залежності від анатомії області. Іншими словами, шари шкіри губ різні, і тоді вибір кислоти повинен варіюватися в залежності від її площі і текстури.

Результати варіюються від однієї людини до іншої в залежності від віку та області лікування, але в цілому вони дуже хороші. Лікування шляхом ін'єкції включає в себе включення цього натурального продукту в тканини шкіри.

Після ін'єкції важливо, щоб оброблена ділянка була замаскована, щоб забезпечити рівномірний розподіл продукту. Гіалуронова кислота - це гель, який з часом зникає природним шляхом. Це означає, що ви можете вибрати необхідний сеанс лікування (від 6 до 12 місяців), щоб зберегти бажаний ефект. Це мінімально інвазивне лікування, єдиний дискомфорт проявляється під час ін'єкції. Можливо, що в місцях ін'єкції з'являються невеликі опуклості або ознаки, але вони зникають протягом декількох годин.

До кожного клієнта у львівській клініці Авантаж свій підхід, тому що кожен пацієнт унікальний, і показання до лікування підбираються персонально, в тому числі і кількість, і тип введеної кислоти. Ключем до безпечних і гармонійним результатами є знання анатомії особи, тому що відсутність розуміння може привести до серйозних, медичним, а не тільки естетичним проблемам. Майстерність лікарів косметологічного центру вже оцінили клієнти, відгуки можна почитати на їхньому сайті.

Источник новости: medsite.com.uaОставить отзыв (комментарий):

Ваше имя: *
 
Ваша почта:
Комментарий: *

 
Введите символы: *
Обновить

Алфавитный указатель растений:
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Я
Иммунофлазид
Иммунофлазид (Экофарм)

Иммунофлазид - лекарственный препарат от компании Экофарм применяют для этиотропного лечения и профилактики ОРВИ и гриппа.
Флавозид
Флавозид (Экофарм)

Флавозид - лекарственный препарат от компании Экофарм применяют для лечения ветряной оспы, вирусных гепатитов B и С, гриппа А и В, а также заболеваний, вызванных вирусами герпеса 4-го и 5-го типа.
Протефлазид
Протефлазид (Экофарм)

Протефлазид - лекарственный препарат от компании Экофарм применяют для лечения и профилактики гриппа и ОРВИ, а также заболеваний, вызванных вирусами герпеса 4-го и 5-го типа.